Rainbow

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zamów prezentacje

Woda oczyszcza naszą planetę – dzięki niej ziemia i powietrze są wolne od kurzu i innych zanieczyszczeń oraz alergenów. W oparciu o zasadę mówiącą, że „Mokry kurz nie potrafi latać” odkurzacz Rainbow – wykorzystując siłę wody sprawia, że nasze otoczenie jest czystsze i bardziej przyjazne. Rainbow skutecznie usuwa brud, kurz i inne zanieczyszczenia. Odkurzacz Rainbow to również najlepszy produkt dla alergików. Jego skuteczność w usuwaniu alergenów potwierdzają certyfikaty oraz liczne pozytywne opinie użytkowników.
Dodatkowo oferujemy akcesoria, które usprawniają oraz umilają pracę z naszym odkurzaczem. Odkurzacz RAINBOW z filtrem wodnym jest innowacyjnym i wielofunkcyjnym urządzeniem czyszcząco-filtrującym. Rainbow jest produkowany od 1936 roku w USA i ciągle udoskonalany. Odkurzacz wodny Rainbow posiada aż 9 letnią gwarancję na silnik i 4 lata na akcesoria, które będą niezawodnie służyć wiele lat. Jakość wykonania oraz innowacyjność rozwiązań wyróżnia Rainbow na tle innych, konkurencyjnych produktów.

ZAMIEŃ „STARY” ODKURZACZ RAINBOW NA NOWY

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, oferujemy wymianę wcześniejszych modeli Roboclean na najnowszy model. Państwa „stary” model chętnie przyjmiemy w rozliczeniu. Klient korzystający z takiej opcji otrzyma atrakcyjny rabat na nasz najnowszy model oraz na akcesoria. Najnowszy model odkurzacza to nowe możliwości techniczne i funkcjonalne, dzięki którym można zdecydowanie poprawić komfort życia. Jeśli chcesz skorzystać z tej możliwości to skontaktuj się z nami i zamów darmową i niezobowiązującą prezentację urządzenia ROBOCLEAN w swoim mieszkaniu, domu lub
firmie i zobacz urządzenie w akcji.
Zadzwoń lub wyślij e-mail:
512 151 177 ; 81 528 44 65 ; artstar@op.pl
Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego

 

Certyfikaty

System czyszczenia Rainbow został niezależnie przetestowany i certyfikowany przez następujące organizacje:

 

Certyfikat Amerykańskiej Fundacji Astmy i Alergii (AAFA)
Certyfikat ten przyznawany jest w y ł ąc z n i e u r ząd z e n i o m , w
których naukowo udowodniono usuwanie alergenów z wykładzin dywanowych, przy jednoczesnym zatrzymaniu alergenów wewnątrz urządzenia. Otrzymanie tego Certyfikatu jest niezmiernie trudne, a sprzęt, który stara się o przyznanie mu Certyfikatu musi spełniać bardzo rygorystyczne warunki prozdrowotne.

CARPET
Symbol Świadectwa Carpet and Rug Institute potwierdza, że Rainbow spełnia surowe wymogi dotyczące jakości czyszczenia nie powodując uszkodzeń czyszczonych dywanów. Produkty, które posiadają ten Certyfikat nie tylko doskonale czyszczą, ale jednocześnie chronią dywany.

Certyfikat Stowarzyszenia Producentów Urządzeń Domowych (AHAM)
System czyszczący Rainbow zapewnia certyfikowane oczyszczanie powietrza w środowisku domowym. Stowarzyszenie Producentów AGD (AHAM) potwierdza, że Rainbow jest sprawdzonym filtrem powietrza zaprojektowanym do redukcji zanieczyszczeń, które przyczyniają się do niskiej jakości powietrza w pomieszczeniach.

Akcesoria

RainbowMate: Dzięki eleganckiej, lekkiej konstrukcji i mocy szczotki napędzanej silnikiem uzyskuje doskonałe wyniki
czyszczenia. Rozmiar w sam raz do czyszczenia: schodów pokrytych wykładziną, mebli tapicerowanych, materacy, wnętrza samochodu.

AquaMate: Profesjonalne efekty domowego czyszczenia dywanów. Szerokokątny obrotowy wałek AquaMate, który dotrze do końca włókna dywanu lub wykładzin, aby je dokładnie wyczyścić i spłukać.
Czyszczone powierzchnie szybko wysychają.

RainJet: Gruntowne czyszczenie twardych podłóg, dzięki której można w szybki i pozbawiony smug sposób zakończyć sprzątanie.

RainMate: Wykorzystując czystą, świeżą wodę rozprowadza po domu delikatny zapach. Najwyższa, potwierdzona certyfikatami jakość sprawia, że oferowany przez nas produkt cieszy się popularnością wśród wielu użytkowników.

MiniJet: Łatwy w instalacji i użyciu w jednej chwili, wyposażony w długi wąż, napełniany zbiornik i aplikator spray-u aktywowany spustem przy uchwycie.to idealna końcówka do czyszczenia tapicerki w samochodzie, mebli tapicerowanych, krzeseł, a nawet schody pokryte wykładziną. Jest dobrym uzupełnieniem do systemu Aquamate.

Jet Pad Super Mop: jest przeznaczone do czyszczenia płytek, linoleum i innych twardych powierzchni podłóg. Jego bardzo szeroki rozmiar obejmuje dużą przestrzeń, co umożliwia czyszczenie nawet największego pomieszczenia w kilka minut.

Power Nozzle: doskonale sprawdza się podczas czyszczenia dywanów, wykładzin, terakoty oraz innych twardych powierzchni. Szczotki ActiveEdge pozwalają posprzątać trudno dostępne miejsca, a nawet oczyścić listwy przypodłogowe, gdzie gromadzi się najwięcej kurzu. Profesjonalna praca obrotowych szczotek sprawia, że brud i
wszelkie zanieczyszczenia znikają w dyszy Power Nozzle, pozostawiając Twój dom czystym i odświeżonym.