Opinie klientów

Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi

7834efd4a610217d9c146da9886cc0cbFundacja Rozwoju Kardiochirurgii z Zabrza wystawiła pozytywną opinię dotyczącą Systemu Czyszczącego Aura Roboclean, rekomendując go szczególnie osobom borykającym się z alergią, astmą, czy chorobami układu oddechowego.

 

opinia

 

SPZOZ Sanatorium Ministerstwa Spraw Zagranicznych

W wyniku przeprowadzonych z użyciem urządzenia Robocleana badań stwierdzono, jak czytamy w dokumencie, „iż spełnia ono swoją rolę w zmniejszaniu narażania ludzi na kurz i roztocza. Dzięki systemowi, w którym zastosowano wirujący separator i filtr wodny, uzyskano poprawę jakości powietrza w otoczeniu”.

opinia

Irena z Lublina |  Sierpień 9, 2016

W dniu dzisiejszym odbyła się prezentacja przedstawiająca zalety nowoczesnego odkurzacza wodnego. Prezentacja była bardzo interesujaca i prowadzona bardzo ciekawie. Dowiedziałam się wielu rzeczy oczywistych jednak nie zawsze zwraca się na nie uwagę. Odkurzacz jest bardzo fajny ma wiele ciekawych funkcji,jest prosty w obsłudze.

Katarzyna z Lubartowa  | Sierpień 9, 2016

Roboclean wywarł na nas ogromne wrażenie. Najbardziej mi osobiście spodobała się funkcja filtrowania powietrza, ponieważ obecnie jestem przeziębiona. Gdy sprzęt został włączony poczułam miłą zmianę powietrza, lżej zaczęło mi się oddychać. Poczułam fajną w pewnym sensie bryzę na twarzy. Gdy dalej pokazano nam funkcję aromaterapii mój zatkany nos poczuł lekką ulgę. Myślę,że gdybym włączała ten sprzęt regularnie poczułabym ogromną zmianę. Kolejna rzecz, która spodobała się mojej mamie to intensywny zapach,który można uzyskać w pomieszczeniu dzięki Roboclean. Funkcje można by wymieniać długo.Myślę,że najważniejsze to możliwość pozbycia się roztoczy, pleśni , zbytniej wilgoci. Nie ma nic lepszego niż czysta, zdrowa pościel.Na koniec różnorodność szczotek,każda z inną funkcją. I królowa wśród nich to szczotka z funkcją trzepania. Niesamowite! Nic tylko brać! Teraz jeszcze tylko uzbierać pieniądze na to srebrne cudeńko. P.S prezentacja 5+

Anna | Sierpień 8, 2016

W dniu dzisiejszym odbyła się u nas prezentacja sprzętu Roboclean. Była to bardzo ciekawa i interesująca lekcja, która pokazała wiele różnych zastosowań i zalet nowoczesnego sprzętu. Jest to bardzo dobry sprzęt z wieloma funkcjami i prosty w obsłudze. Dziękujemy i polecamy na przyszłość.