Certyfikaty

Certyfikat TÜV

tuv images

Brak substancji szkodliwych, bezpieczne i niezawodne urządzenia elektryczne ʒ znany na całym świecie znak jakości GS jest cenną pomocą dla świadomych konsumentów przy wyborze właściwych produktów. TÜV Rheinland sprawdza czy produkty spełniają normy jakości i bezpieczeństwa określone przez niemieckie przepisy dotyczące bezpieczeństwa sprzętu i produktów (ProdSG). Oprócz tego, badanie zgodności ze specyfikacjami znaku GS obejmuje wiele norm europejskich dla poszczególnych produktów oraz analizę instrukcji obsługi pod kątem poprawności i kompletności.
Uznawany na całym świecie znak jakości GS pozwala na:
• Zwiększenie zaufania konsumentów do jakości i bezpieczeństwa wyrobów
• Możliwość zaproponowania klientom cennej pomocy w wyborze odpowiedniego produktu
• Szybkie przeprowadzenie kontroli, które z kolei umożliwiają szybkie wprowadzenie wyrobów na rynek.

certyf

Certyfikat Centrum Medycyny Zapobiegawczej

zpmedCertyfikat wystawiony przez Centrum Medycyny Zapobiegawczej ZPMed potwierdza, że ROBOCLEAN odpowiada wymaganiom Medycyny Zapobiegawczej, będąc produktem dobrym dla zdrowia, a także jest odpowiedni dla ochrony zdrowia.
ZPMed niemiecki ośrodek badawczy, którego certyfikat otrzymują tylko produkty najwyższej jakości.

 

certyf

Przyjazny Środowisku

EcoTopTen_308Certyfikat w kategorii odkurzaczy pionowych przyjaznych środowisku w 2007 roku.
Projekt / kampania finansowana przez Ministerstwo Środowiska w Niemczech.

 

 

 

Certyfikat Amerykańskiej Fundacji Astmy i Alergii (AAFA)

bm_certyfikat_wwwCertyfikat ten przyznawany jest wyłącznie urządzeniom, w których naukowo udowodniono usuwanie alergenów z wykładzin dywanowych, przy jednoczesnym zatrzymaniu alergenów wewnątrz urządzenia. Otrzymanie tego Certyfikatu jest niezmiernie trudne, a sprzęt, który stara się o przyznanie mu Certyfikatu musi spełniać bardzo rygorystyczne warunki prozdrowotne.

 

 

 

Certyfikat Stowarzyszenia Producentów Urządzeń Domowych (AHAM)

ahamMogą uzyskać go jedynie urządzenia, które pozytywnie przejdą testy potwierdzające ich skuteczność w usuwaniu substancji unoszących się w powietrzu, dymu papierosowego, pyłków i kurzu. Jesteśmy dumni, że Rainbow spełnia wymogi AHAM już od 8 lat!

 

 

Carpet

imagesSymbol Świadectwa Carpet and Rug Institute potwierdza, że Rainbow spełnia surowe wymogi dotyczące jakości czyszczenia nie powodując uszkodzeń czyszczonych dywanów. Produkty, które posiadają ten Certyfikat nie tylko doskonale czyszczą, ale jednocześnie chronią dywany. Opinie Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii z Zabrza wystawiła pozytywną opinię dotyczącą Systemu Czyszczącego Aura Roboclean, rekomendując go szczególnie osobom borykającym się z alergią, astmą, czy chorobami układu oddechowego.

 

SPZOZ Sanatorium Ministerstwa Spraw Zagranicznych

W wyniku przeprowadzonych z użyciem urządzenia Robocleana badań stwierdzono, jak czytamy w dokumencie, „iż spełnia ono swoją rolę w zmniejszaniu narażania ludzi na kurz i roztocza. Dzięki systemowi, w którym zastosowano wirujący separator i filtr wodny, uzyskano poprawę jakości powietrza w otoczeniu”.

 

Certyfikat jakości KEMA


kemalogo

Certyfikat jakości wydany przez międzynarodową, renomowaną instytucję KEMA.
Certyfikat został nadany dla ROBOCLEAN na  podstawie testu zgodnego z normami:

• EN 60335-1:2002
• EN 60335-2-2:2003
• EN 6223:2008

certyf

Nagrody:

Red dot Red Dot Design Award

lrdot

jest międzynarodową nagrodą za wzornictwo, przyznawaną przez Design Zentrum Nordrehein Westfalen w Essen (Niemcy).
Od 1954 roku projektanci i producenci mogą ubiegać się o tą zaszczytną nagrodę.
Zwycięskie produkty prezentowane są w muzeum Red Dot Design na terenie zabytkowego kompleksu kopalni w Essen.

Złoty medal

Certyfikat złoty medal we frankfurcie 16.11.2016 at 16.00Roboclean otrzymał złoty medal za najlepszy produkt we Frankfurcie w 2002 roku.

 

Iconic AWARDS 2016

8cc61da3ce3470f55352126949491495Interior Innovation, to pierwszy międzynarodowy konkurs, który łączy światy architektury i projektowania mebli. W międzynarodowym jury zasiadają eksperci z obu dziedzin i oceniają
produkty łącznie za aspekty użytkowe i wzornicze.
Wszystkie nominowane do prestiżowej nagrody TOP DESIGN produkty są przykładami udanych inwestycji we wzornictwo, udowadniając, że projekt ma kluczowe znaczenie, tak dla
rozpoznawalności marki, jak i realnych ekonomicznych korzyści.

 

Design Awards 2016

zxc_2 wyróżnia połączenie ciekawej formy oraz innowacyjności technicznej i materiałowej, z zastosowaniem zasad ergonomii i bezpieczeństwa użytkowania.

 

 

Nagroda Good Design

7a67a7b11d6951e1387f5e3d5a6bc27cjest wyrazem międzynarodowego uznania dla nowatorskich rozwiązań w zakresie projektowania wyrobów przemysłowych. Każdego roku grupa ekspertów z całego świata ocenia formę, materiały i funkcjonalność 500 projektów z ponad 48 krajów i nagradza najbardziej innowacyjne rozwiązania w zakresie projektowania i estetyki.
Zwracają szczególną uwagę na jak najwyższą estetykę w zakresie innowacyjnej konstrukcji, nowych technologii, form i materiałów, a także funkcjonalność, efektywność i wrażliwość na środowisko.

 

Artykuły Prasowe